Дърво падна върху автомобил до детска площадка

12.03.2025 / 09:32 0

Редактор: Недко Петров

Стопкадри Нова Тв

Огромно дърво се стовари върху паркиран автомобил до детска площадка в София. Това се случи на ул. „Чарлз Дарвин“ в ж.к. „Изток“. Собственикът на автомобила Йордан е видял как дървото пада, и допълни, че пожарникарите са дошли бързо и са го нарязали. Останало е обаче да стърчи малко конче, което е разпрало чергилото върху багажника на колата отгоре.

Най-силния удар е бил отпред, има и щети по огледалото. Но най-големия късмет е, че си тръгнаха хората и децата пет минути преди да падне дървото. Защото тук имаше и друга кола, имаше и хора, заяви Йордан.

Това дърво бе високо 17 метра, но беше изгнило от две години. При хубаво време имаше вероятност да падне дървото върху децата. Абсолютен късмет е, че падна настрани, а не към градинката, и всичко завърши благополучно, добави по Нова Тв той.

От общината в „Изток“ заявиха, че незабавно ще започнат обследване на всички дървета в района.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама