Ден почивка и отново тежки натоварвания за “моряците” в Турция (снимки и видео)

26.01.2019 / 15:14 0

Отборът на Черно море поднови занимания. Вчера “моряците” получиха почивка, която използваха да разгледат забележителностите в курорта край Алания. Друга част от играчите пък направиха разходка до Анталия.

Всички футболисти на Илиан Илиев се готвят на пълни обороти, като единствено Георги Божилов продължава да се възстановява от проблеми в ахилеса. Другият контузен футболист Васил Панайотов постепенно започва да увеличава натоварванията, като по всяка вероятност ще е готов за последната контрола на варненци в Турция срещу Олександрия (Украйна) на 30 януари.

Утре играчите на Илиан Илиев ще проведат тежко двуразово занимание, а в понеделник ще премерят сили с Вардар Скопие. Часът и мястото на контролата ще бъдат оповестени допълнително.

СНИМКИ МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ ТУК!

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама