Деница Стоянова: Днес времето ще е приятно, но от утре рязка промяна

14.02.2025 / 07:38 0

Редактор: Юлия Георгиева, кадър Нова тв

Днес ще се радваме на по-топло време, но от утре зимата започва да се завръща. До обяд в някои низини и котловини ще има мъгли, а в останалите райони ще бъде предимно слънчево. По-късно от запад облаците ще започнат да се увеличават, но ще остане без валежи. През деня ще духа умерен южен вятър и максималните температури ще достигат от 4-5 градуса на северозапад, до 12-13 градуса в Предбалкана. 

Това коментира ситноптикът на Нова тв Деница Стоянова.

През почивните дни времето у нас ще е предимно облачно, а в Северна и Източна България ще преваля дъжд и сняг. От север ще нахлува по-студен въздух и в неделя максималните температури вече ще бъдат около и малко над нулата. 

С облаци и снеговалежи ще преминат и първите няколко дни от новата седмица. На места ще успее да се натрупа и няколко сантиметра снежна покривка. Показанията на термометрите ще продължават да се понижават и в някои райони през целия ден те ще останат отрицателени, посочи Стоянова.  


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама