Денков се среща с Марчел Чолаку в Букуррещ

14.07.2023 / 07:12 0

снимка Булфото

Премиерът Николай Денков отива на среща с румънския си колега Марчел Чолаку в Букурещ, където двата ще обсъждат общи проблеми. 

В рамките на визитата в Румъния ще бъдат обсъдени напредъкът на съвместните транспортни проекти, присъединяването на двете страни към Шенгенското пространство, сътрудничеството в енергийния сектор. В състава на българската делегация са също министърът на транспорта и съобщенията Георги Гвоздейков, министърът на енергетиката Румен Радев, министърът на вътрешните работи Калин Стоянов и заместник-министърът на външните работи Елена Шекерлетова, предаде Нова тв. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама