Депутат заспа на работа

25.07.2025 / 10:54 2

Кадър Флагман

Кадри със съмнително наподобяващ сън на депутат докато се коват законите в Народното събрание (НС), станаха хит в родното онлайн пространство. За тях се твърди, че не са генерирани с изкуствени интелект и изглеждат крайно смущаващи.

Остава впечатление, че от толкова много работа, депутатите ни са на ръба на изтощението. А гласоподавателите разчитат на тях.

Красимир Манов, народен представител от опозиционната МЕЧ, беше хванат в изненадваща поза в четвъртък.

Подпрял глава на ръцете си, а тях на депутатската банка, той сякаш спи, пише "Флагман".

Дали е така, или нарочно прави подобна гримаса, отегчен от изказване на друг народен представител не става ясно.

Манов е инженер и финансист по професия.

Относно въпросната негова поза пък тръгнаха шеги, че известната песен "Луната спи", трябва да се преименува на "Депутатът спи".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
0
уйчо (преди 1 годинa)
Рейтинг: 136556 | Одобрение: 9831
Тази снимка е леко съмнителна, ама и да не спят, все тая...
1
0
село варна (преди 1 годинa)
Рейтинг: 37441 | Одобрение: 631
- Краси, какво правиш? - Нищо, на работа съм.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама