Булфото: Десетима пътници са откарани в болницата след верижната катастрофа между три трамвая, при която загина момче

23.01.2020 / 15:51 0

Снимки: Булфото

Един човек е загинал при верижна катастрофа  между три трамвая на булевард "Искърско шосе" след спирка "Разклона за летището" на трамвай № 20 в квартал "Дружба", съобщава "Булфото".


Заради авария на мотриса две други са изчаквали и трета не е спряла, като се е блъснала в последната. По първоначални данни е загинало момче, което е пресичало по това време релсите, през дупка в оградата.

Десет пътници от последния трамвай се оплакали от наранявания и са откарани в болница. Ранена е ватманката на един от трамваите в главата и е с контузия на крака. Приета е в болница "Св. Анна". По случая е образувано досъдебно производство за изясняване причините за катастрофата.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама