Дете и жена са пострадали в катастрофа в Добричко

15.08.2019 / 15:23 0

Снимка Булфото

Дете и жена се лекуват във варненски болници, след като 71-годишна шофьорка се блъсна с автомобила си в крайпътно дърво в Добричко. Това съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Добрич, предаде новини.бг.


Сигнал за инцидента е постъпил на тел. 112 около 16.20 часа. Пътното произшествие е станало в района на село Стефаново. На място е установено, че лек автомобил с добричка регистрация, управляван от 71-годишна жена, напуска пътното платно и се блъска в крайпътно дърво. Вследствие на инцидента, шофьорката е с фрактура на лява ключица.

Возещото се в автомобила момиче на 9 години е с фрактура на черепа. То е настанено в МБАЛ „Св. Анна” във Варна, без опасност за живота.

Жена на 41-години, която също е пътувала в автомобила, е настанена в УМБАЛ „Св. Марина” във Варна с фрактура на 4 ребра, без опасност за живота.

По случая е образувано досъдебно производство.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама