Девня сбърка и Тополи вече е с единия крак в третия ешелон

13.05.2018 / 21:26 0

Отборът на Девня завърши 1:1 като гост на Аскаково в среща от XXIII кръг на “А” областна група за мъже и на практика отпадна от битката за първото място.

Четири кръга преди края девненци имат 41 точки, с пет по-малко от лидера Тополи, който най-вероятно ще е новият член на Трета лига – Североизточна група.

„В началото на второто полувреме Калоян Иванов-Кико се подхлъзна и съперникът поведе. В 75-ата минута брат ми Николай Кателиев изравни от фаул и след това изпуснахме 3-4 гола. На стадиона имаше хора от Тополи, които вече се радват, и сигурно с основание. След тази грешка ще е трудно да ги задминем, въпреки че в последния кръг ги приемаме в „Повеляново”. Ние, обаче никога не сме имали за цел да влизаме в третия ешелон. Отборът ни играе за чест и премии”, заяви за „Петел” играещият шеф на девненци Диян Кателиев.