Девня се срина в последните секунди

16.10.2017 / 15:55 0

Ботев (Брестак) е новият лидер в „А” областна група по футбол за мъже. Подопечните на Красимир Неделчев биха като гости Девня 2005 с 1:0 с гол в 90-ата минута на терена в кв. „Повеляново” в мач от VI кръг и се изкачиха на върха с 13 точки.

Втори е Тополи 2010 – 12 (23:4), пред Черноморец (Чернево), също с 12 (9:7). Девненци са на четвърто място с 10 точки, колкото има и Атлетик (Провадия).

„Вкараха ни щастлив гол, след като топката рикошира в крака на Калоян Иванов-Кико и излъга Пламен Иванов. Иначе Пацо пази силно и извади две положения. Ние не играхме добре, явно двете седмици без футбол се бяха отразили негативно на момчетата”, заяви играещият треньор на девненци Николай Кателиев.