Димо Гяуров: Ако началниците на ДАНС и ДАР искат да се запазят, отпуските са най-глупавият начин

20.05.2021 / 08:22 1

кадър Нова телевизия 

Редактор: Веселин Златков

Бившият шеф на разузнаването Димо Гяуров коментира в студиото на Нова телевизия, че много изненадан от поведението на шефовете агенциите за национална сигурност и на разузнаването. Ако са излезли в отпуска , за да не бъдат уволнени, това е най-глупавият начин, заяви Гяуров и добави, че така се създава усещане за бойкот и саботаж на служебното правителство.

ДАНС на практика може всичко – да вика хора на разпити, подслушване, анализ и т.н., коментира Димо Гяуров. На въпрос на водещия Виктор Николаев дали това не превръща агенцията в опасност, бившият шеф на разузнаването отговори: „Теоретично и всяко министерство може да е опасно, ако вкараме в него недобросъвестни хора“.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
1
1
Радостин (преди 4 години)
Рейтинг: 201610 | Одобрение: 13075
Откийте ДОБРОСЪВЕСТНИТЕ, ако въобще са останали!
Всеки да си получи заслуженото !

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама