Днес гледат делото на 18-годишния, който се вряза с АТВ в пешеходци

16.08.2025 / 08:50 3

кадър: БНТ

Съдът в Бургас решава дали да остави в ареста 18-годишното момче, което се вряза с атракционно АТВ в пешеходци на тротоар в Слънчев бряг в неделя.

Районната прокуратура повдигна обвинение на младежа за нанасяне на средна телесна повреда. Сред пострадалите са три деца. 4-годишно момченце и майка му остават в кома и тежки черепно-мозъчни травми в реанимацията на бургаската болница, допълва БНТ. 

Другите две деца са по-леко пострадали. В болница със счупен таз остава и служител на близък хотел. МВР започва вътрешна проверка, след твърдения на близки на пострадалите, че случаят се прикрива, тъй като родителите на виновния шофьор работят в полицията. Резултатите от автотехническите експертизи трябва да дадат окончателен отговор дали проблем със спирачките е причина за инцидента.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
4
0
kris (преди 11 месеца)
Рейтинг: 638895 | Одобрение: 126245
Те и съдиите са със силно изразена мозъчна дисфункция, ама кой ти гледа....??
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
2
0
уйчо (преди 11 месеца)
Рейтинг: 136082 | Одобрение: 9722
Тежката черепно-мозъчна травма в кома било средна телесна повреда...
4
0
kris (преди 11 месеца)
Рейтинг: 638895 | Одобрение: 126245
А мама и тати ще присъстват ли на делото.....??
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама