Днес в Министерския съвет ще обсъждат мерките срещу кризата

30.11.2022 / 07:29 0

Снимка: Булфото

Днес служебното правителство ще гледа на дневен ред мерките срещу кризата. Очаква се кабинетът да одобри допълнителни средства за подпомагане на домакинствата. Става въпрос за еднократната финансова помощ за отопление през зимата в размер на 400 лева, пише "Нова телевизия".

Парите са за хора, чийто среден месечен доход надвишава с до 40 лева прага, определен от държавата за получаване на финансова помощ за отопление. От мярката могат да се възползват и хора, които не изпълняват изискването за 6-месечна регистрация на борсата или такива, които са изпуснали срока за подаване на документи.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама