Доналд Тръмп обяви плановете си

04.03.2023 / 01:46 1

кадър: БНТ

Бившият президент на Съединените щати Доналд Тръмп заяви в петък, че неговият план за модернизиране на страната ще доведе до "гигантски скок в американския стандарт на живот".

Във видео обръщение за президентската кампания през 2024 г. Тръмп разкри, че той и екипът му възнамеряват да наблюдават изграждането на до десет градове на 'свободата", които ще осигурят на "стотици хиляди нов шанс за притежание на жилища“.

Що се отнася до транспорта, бившият президент отбеляза, че иска "да гарантира, че Америка, а не Китай, води тази революция във въздушната мобилност", предава БНР.

Тръмп каза още, че "неговата стратегическа национална инициатива за производство" ще "превърне забравените общности в индустриални кошери" и ще се произвеждат стоки, които вече не се внасят от Китай.

Той също така заяви, че екипът му ще стартира инициативи за намаляване на разходите за живот, за подкрепа на "нов бейби бум" и създаване на "страхотна кампания за модернизация и разкрасяване" на САЩ.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
2
Радостин (преди 3 години)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
77 годишния дядо Тръмп да си гледа старините. 
Всеки да си получи заслуженото !

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама