Доставчик на Apple погрешка разкрива тайната на новия iPhone

20.05.2016 / 14:02 0

Илюстрация: Уикипедия

Един от ключовите доставчици на части за емблематичния iPhone на Apple - Catcher Technology, без да иска разкри тайна, свързана с редизайна на най-дългоочаквания смартфон до края на годината. Говорейки пред репортери, Алън Хорнг, изпълнителен директор на Catcher, заяви: "Доколкото знам, само един модел (iPhone) ще се отличава с стъклено тяло догодина. Ако това в крайна сметка се материализира, това ще е първият път от 2011 година насам, в който Apple ползва този материал за своя популярен модел".

Коментарите на Хорнг до голяма степен идват като потвърждение на един от най-следените анализатори – Минг Чи-Куо, който през изминалия месец също прогнозира стъклен гръб за iPhone 7, пише profit.bg.

Това би дало възможност на Apple да диференцира модела си спрямо конкурентите, смята Куо. За тези, които са притеснени от стъкления гръб, Куо добавя, че поне един от новите модели iPhone най-вероятно ще се отличава с AMOLED-дисплей, което в известна степен ще неутрализира повишението в теглото. Куо смята още, че в момента Apple работи по разработването на устройство със заоблен дисплей. Дали обаче ще успее да го представи при модела 7 или ще изчака догодина във версията му 7s, предстои да видим. Според анализатора Джон Грубър, новото поколение на iPhone ще се отличава с дисплей без граници, както и липсата на физически начален бутон.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама