Драма в селището с фургоните в „Аспарухово“ във Варна! Мъж се хвърля пред гумите на служебна кола

14.08.2017 / 15:18 1

снимка Live.Varna.bg, архив

67-годишен обитател на Центъра за временно настаняване, намиращ се в района на ж.к. «Аспарухово» отнесе 100 лв. глоба за хулиганство, след като опита да легне пред кола на служител.

От полицията във Варна добавят, че случаят е от петък следобед. „Т.А. (67 г.), местен жител, живущ на адреса, е извършил непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред и общоприетите норми, изразяващи се в проява на оскърбително отношение към длъжностно лице, изпълняващо своите служебни ангажименти. Т.А. е направил опит да легне пред служебния автомобил на мъжа. Задържан е за срок до 24 часа. По случая е образувано НАХД, след съдебно заседание на Районен съд – Варна му е наложено административно наказание «глоба» в размер на 100 лв», се казва още в съобщението от пресцентъра на ОДМВР – Варна. Каква е била причината за действията на глобения мъж не се казва.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама