Дубълът на Черно море отнесе Хасково с 6:1

20.05.2015 / 19:49 2

Дубълът на Черно море отнесе Хасково с 6:1 на терена под Аспаруховия мост преди минути. Гостите излязоха с играчи, родени през 1999 и 2000 година, и това улесни домакините.

В 8-ата минута „моряците“ вече водеха с 3:0 след попадения на Мартин Костадинов, Александър Попов и Даниел Димитров. След почивката Димитър Балчев (50) и Емил Илиев (65) увеличиха преднината на 5:0. Последва гол на честта за гостите, а в 85-ата минута Милен Николов оформи крайния резултат.

„Предвид крехката възраст на хасковлии, казах на момчетата да не вкарват много голове, за да не ги унижим. Наблегнахме на това, което правим по-трудно срещу силните – да изнасяме топката с повече подавания и да я разтиграваме трайно, както и на фланговите атаки“  , заяви за petel.bg наставникът на варненския тим Станислав Стоянов.

Съставът: Иван Дюлгеров, Александър Йовчев, Георги Гушлев, Тони Стоичков, Стефан Иванов,  Емил Илиев (68-Милен Николов), Карен Мадуян, Даниел Димитров, Мартин Костадинов, Николай Минков (46-Димитър Балчев), Александър Попов (68-Станислав Джамбазов)