Дубълът на Черно море с реми в Трета лига

15.04.2024 / 12:29 0

Снимка: Chernomorepfc.bg

Дублиращият тим на Черно море завърши 2:2 с Устрем Дончево в мач от 23-ия кръг на Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост, като "моряците" на два пъти повеждаха в резултата, но допускаха изравняване, съобщава официалният сайт на "моряците".

Костадин Грахльов откри резултата в средата на първото полувреме като се разписа след центриране от фаул. Гостите изравниха в 44-ата минута. След изпълнение на пряк-свободен удар, вратарят Денислав Стойчев изби топката, но след разбъркване Борис Колчев вкара за 1:1.

В началото на втората част Георги Пасков отново изведе „моряците“ напред в резултата, но в самия край на двубоя юношата на Черно море Марин Петров вкара за 2:2.

Съставът на Черно море: Денислав Стойчев, Георги Пасков, Константин Грахльов, Берк Бейхан, Мартин Банев, Борис Стойков, Пламен Аршев, Александър Веселински, Николай Костадинов, Толга Мюрвет, Кристо Яначков (Георги Ненов, Валентино Николов, Радослав Петров, Кристиян Иванов, Димитър Ковачев, Мартин Петков, Александър Киров, Даниел Георгиев, Димитър Павлу)