Дубълът на Черно море удари Хасково с 3:0

14.10.2014 / 18:12 2

Дублиращият отбор на Черно море разби с 3:0 Хасково в мач от младежката футболна група до 21 години. С успеха талантите на Станислав Стоянов изпревариха съперника си и Славия и са на четвърто място в класирането с равен брой точки - по 17, с третия Ботев, който утре играе своя двубой от 11-ия кръг.

Варненци поведоха в резултата в 22-ата минута, когато Александър Попов открадна една топка в центъра, изведе Карен Мадоян сам срещу вратаря и той се разписа за 1:0. В 46-ата минута домакините вкараха второ попадение. Авторът на първия гол Мадоян центрира остро по земя към дузпата, откъдето с хубав и много труден удар Мартин Костадинов покачи на 2:0. В 62-ата минута Александър Михайлов оформи крайния резултат, след като бе изведен сам отдясно и с красив и премерен удар матира за трети път противниковия вратар. Оттук до края на двубоя "моряците" се забавляваха на игрището и можеха да бият с още по-голяма разлика.

"Изключително съм доволен от победата. Съперникът ни дойде с 5-6 човека, които играят при мъжете, и това малко ни стресира в първите минути. След като поведохме обаче се успокоихме и надиграхме тотално Хасково. Доволен съм от старанието и от играта на момчетата, както и от това, че вкарахме три много красиви гола", заяви за Petel.bg треньорът на дубъла Станислав Стоянов.

В следващия кръг неговият тим гостува на Берое.

Съставът на Черно море: Илия Николов, Никола Николов, Георги Гушлев (86 Станислав Джамбазов), Живко Атанасов, Стефан Иванов, Мартин Костадинов, Емил Илиев, Александър Йовчев, Александър Михайлов (74 Красимир Петков), Карен Мадоян (80 Димитър Балчев), Александър Попов