Дубълът на Спартак направи обрат срещу Дунав

24.11.2022 / 10:15 0

Снимка: Фейсбук, Васил Петров

Дублиращият отбор на Спартак Варна постигна обрат при домакинството си на втория отбор на Дунав (Русе) в мач от 14-тия кръг на Трета лига - Североизточна група.

"Соколите", водени от Васил Петров, се наложиха с 3:1, след като на полувремето отстъпваха с 0:1.

През втората част два автогола на гостите и попадение на резервата Баръж Николаев донесоха успеха на спартаклии. В следващия кръг Спартак гостува на Ботев Нови пазар. Срещата е на 26 ноември, събота, от 14 часа.

Съставът на Спартак: Стефан Петков, Стефан Стефанов, Кристиян Курбанов, Ибрям Ибрям, Любослав Маринов, Светослав Николов, Александър Александров, Дакарай Трувилион, Денислав Славов, Симеон Иванов, Александър Янчев (Манол Батилов, Николай Василев, Александър Трендафилов, Стефан Стоянов, Баръш Николаев, Даниел Халачев, Димитър Тодоров, Виктор Иванов).