Дубълът на Спартак удари Локомотив (Русе) с 3:0

23.01.2022 / 21:26 0

Снимка: pexels

Дубълът на Спартак (Варна) удари Локомотив (Русе) с 3:0.

Капитанът Янаки Смирнов  откри резултата в 25-та минута за 1:0. В 38-ата Севастиян Георгиев прекара топката между защитник и вратаря на русенци, с което добави още един гол за “соколите” за 2:0. В последния половин час треньорът на варненския тим Димитър Трендафилоф даде възможност за игра на юношите младша възраст. В 70-ата минута Даниел Халачев се възползва от пас отляво и вкара третия гол, с което оформи крайното 3:0.

Мачът се игра на стадиона на НСБ “Спортпалас” във Варна. На 28 януари вторият отбор на Спартак гостува на Лудогорец – 3. Контролата ще се играе в спортен център “Гнездо на орли” в Разград.