Дузпи изхвърилха ветераните на Черно море от държавното по футбол

27.03.2019 / 08:34 0

Отборът на Черно море отпадна от държавното първенство по футбол за ветерани. Във финалната среща за определяне на първенеца на зона Варна ексфутболистите на "моряцте" изгубиха от Лудогорец след изпълнения на дузпи на градския стадион в Шумен.

В редовното време срещата завърши 1:1, като и двата гола паднаха през първото полувреме. Разградчани поведоха в резултата в 20-ата минута, а Влади Гочев изравни в 38-ата. През втората част варненци имаха няколко добри ситуации пред вратата на Лудогорец, като най-чистата бе на Милен Христов, който останал сам срещу вратаря не успя да реализира.

При дузпите Черно море не успя да отбележи на три пъти от бялата точка, като пропуски направиха Тодор Каменов, Влади Гочев и Станислав Стоянов.

Съставът на Черно море: Галин Милков, Димитър Илиев, Веско Бранимиров, Пламен Панайотов, Калоян Филатов, Станислав Стоянов, Влади Гочев, Милен Христов, Тодор Каменов, Денислав Андреев, Николай Филипов (Емил Бояджиев, Петър Костадинов).