Двама футболисти се разделиха с Черно море

13.12.2018 / 11:30 15

Двама футболисти се разделиха с Черно море преди последния мач за 2018 година с Витоша в Бистрица. Това са вратарят Благой Макенджиев и Атанас Зехиров, които днес разтрогнаха своите договори с клуба от “Тича” по взаимно съгласие.

Макенджиев пристигна при “моряците” в началото на 2018 година от Пирин (Благоевград) и изигра 39 мача с фланелката на варненския тим. Зехиров пък се присъедини към Черно море през лятото на 2017 година от Берое, и за година и половина записа 38 срещи с екипа на “зелено-белите”.

Ръководството на ПФК Черно море и треньорският щаб благодариха на двамата за съвместната работа и им пожелаха успех занапред.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама