Двама от БК „Варна“ на ½-финали на държавното по бокс

18.03.2021 / 17:56 0

Снимка БК „Варна“

Двама боксьори на БК „Варна“ се класираха за ½-финалите на държавното лично-отборно първенство за ученици в Плевен.

В категория до 34 кг Георги Георгиев победи Иван Начев от „Кико“ (София) и в спор за място на финала утре ще срещне Танер Ангелов от БК „Севдалин Василев“ (Хасково).

На 1/2-финал в категория до 50 кг ще боксира Александър Ганев, който спечели срещу Никола Клявков от „Първенец“.

Ганев излиза утре срещу Иван Гавраилов от „Траки“ (Пазарджик). Гавраилов победи в оспорван мач втория състезател на БК „Варна“ в категорията Кристиян Торлаков с 2:1 съдийски гласа.

Личен треньор на варненските боксьори е Костадин Георгиев.