Две бременни пострадаха във верижен сблъсък в Пловдив
07.01.2020 / 16:59 0
Две бременни жени са пострадали при зверско, верижно меле в Пловдив. Сигналът за катастрофата е подаден след 13 часа.
По данни на полицията в града катастрофата е станала на светофара на бул. "Македония", пише Блиц.
Лек автомобил Пежо с пловдивска регистрация, управляван от 36-годишна жена, поради несъобразена скорост не успял да спре на светофара, като се опитал да мине между спрели на червен светофар други коли. Автомобилът ударил странично бус с пловдивска регистрация, управляван от 48-годишен мъж и БМВ със старозагорска регистрация, управляван от 22- годишен мъж.
Виновната за инцидента, удря и спрелия пред нея лек автомобил Фолтсваген с пернишка регистрация, управляван от френски гражданин. В болница за преглед е взета 28-годишна бременна жена, която е била спътник в автомобила с френския гражданин.
Екип на спешна медицинска помощ е прегледал на място още една бременна жена, която е пътувала във "виновното" пежо. Жената не е имала оплаквания. Работата по случая продължава.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

