Джебчийка от Слънчево ограби украинец и румънец във Варна

23.08.2016 / 14:03 4

Снимка: Булфото, архив

Два сигнала за кражби от чужди граждани са получени в полицията. На 22 август портмонето на украински гражданин е било откраднато на територията на търговски център във Варна, а в голям магазин за хранителни стоки румънска гражданка е станала жертва на същото посегателство.

След проведени оперативно – издирвателни дейности и процесуално – следствени действия е установено, че извършител на деянието е М.Н. (30 г.) от с. Слънчево, известна на МВР, неосъждана. Общата сума, открадната от извършителката, е 300 лв. и 100 щатски долара. М.Н. е задържана за срок до 24 часа. На същата е повдигнато обвинение, наложена й е мярка за неотклонение «подписка».

 

В същия ден е реигистрирана и кражба от щанд за дрехи в магазин, намиращ се в голям търговски център във Варна. Неизвестно лице е извършило кражбата на дамски дънки. Установено е, че извършител на деянието е непълнолетно момиче от Добрич, неизвестно на МВР. По случая е образувана преписка, уведомен е прокурор от Районна прокуратура – Варна.

 

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
5
0
kris (преди 9 години)
Рейтинг: 638780 | Одобрение: 126205
Аз пък се чудя , кога ще прочетем нещо от рода......Джепчийка беше заловена да краде , беше разчленена и парчоляците изхвърлени в близкия кош за боклук ......!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама