Джигит бръмчи в София с рекордните над 260 км/ч

16.10.2024 / 12:24 0

Редактор: Недко Петров

Стопкадри бТВ

Джигит бръмчи с много висока скорост в родната столица.

Това разкри полицай, който уточни, че засечената скорост от над 260 км в час е рекордна за последните десет месеца у нас.

Иначе над 300 000 са хванатите да шофират в София със скорост над разрешената от началото на годината досега.

По данни на СДВР нарушенията са с 30 000 повече от миналата година.

Най-много са нарушенията на оживените булеварди - „Черни връх“ и „България“, както и на Околовръстния път.

В най-драстичните случаи е засечено превишение на скоростта, което е четири пъти над разрешената.

Може би най-високото скоростно нарушение е установено на Околовръстния път в град София - водач, който се движи с над 260 км в час в този конкретен участък. Това е рекордна скорост от началото на годината, заяви за бТВ Николай Крушарски от СДВР.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама