Едновременно две пешеходки блъсна млада заралийка при маневра назад
снимка: МВР
23-годишна жена от Стара Загора блъсна едновременно две пешеходки при задна маневра, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР в областния град.
Случаят е от вчера, когато в 18:45 ч., в полицията е получен сигнал от здравно заведение за жена пострадала вследствие на пътнотранспортно произшествие. На място е изпратен полицейски екип, който е установил две жени на 57 и 58 години. Пострадалите обяснили, че около 15:20 ч. на същата дата са пресичали ул."Стефан Сливков" и са били блъснати от автомобил, движещ се на заден ход в посока юг-север.
На 57-годишната жена е била оказана медицинска помощ и е освободена, а 58-годишната жена е отказала преглед. Впоследствие е установена водачката – 23-годишна жена, която е управлявала л.а."Тойота". В сектор "Пътна полиция" е образувана преписка.
В информацията от полицията не се уточнява дали младата жена е избягала от местопроизшествието.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

2
0
