Екипи на ЕНЕРГО-ПРО отстраняват повреди в лошото време
Снимка: Булфото
Силният вятър, придружен със снегонавявания, предизвика повреди по електроразпределителната мрежа в Североизточна България, които започнаха да възникват след 15 часа днес.
Към настоящия момент екипите на Електроразпределение Север, част от групата ЕНЕРГО-ПРО Варна, работят за възстановяване на електрозахранването на 13 населени места в област Добрич, 11 в Силистра и 3 във Варна.
Всички аварийни екипи на Електроразпределение Север са мобилизирани за отстраняване на възникналите повреди. Работата им е затруднена от метеорологичната обстановка, която на места се влошава. Компанията има готовност да пренасочи при необходимост допълнителни ресурси от хора и техника към райони, където ситуацията е най-усложнена.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

