Ексклузивно! Сензация от Шанхай! Китайска мега фирма поиска да купи български...
Илюстрация: Уикипедия
Китайската мегакомпания CEFC преди минути обяви официалното си намерение за закупуване на един от българските телекоми, научи Блиц от два независими източника от Китай, където в момента на посещение е шефката на Народното събрание Цецка Цачева.
На официалната среща в Шанхай на парламентарната делегация водена от Цачева стана ясно и, че компанията иска да участва с инвестиции в прокарването на оптична връзка по дъното на Черно море.
Цачева насърчи търговските отношения между двете страни и покани Китай да засили туристическия обмен с България.

"Доверие е думата, която определя традиционната дружба между нас", заяви Чаото Чан. И добави, че е време да се премине към реални действия и сътрудничество.
Компанията е осма в Китай и номер 1 в Шанхай. Тя има собствена международна банка, работи успешно в Чехия вече няколко години.
"Енергетиката е приоритетен отрасъл за CEFC и ако България има предложение, то ние ще откликнем", посочи Чан.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

0
1
