Експлозия в COVID-отделение в Украйна, има жертва

27.02.2021 / 17:05 0

Снимка Pexels

Експлозия отне човешки живот. Взрив избухна в COVID болница в украинския град Черновци, предаде РИА Новости. 

Експлозията е станала в Градската болница №1, посочи Наталия Гусак, заместник-председател на областната администрация, предава 24 часа.

Един човек е загинал и друг е тежко ранен. 

По информация на местното издание "Черновецки луч" на втория етаж на болницата, където се лекуват болни от COVID-19, се е взривила кислородна бутилка, след което се е разразил пожар. Най-малко един човек е загинал, още един е ранен. 20 души са евакуирани.

Пожарът вече е угасен. Уточняват се причините за инцидента. 

Същевременно кметът на града Роман Кличук опроверга информацията за експлозия на кислородна бутилка, информира РИА Новости. 

Моля всички да проверяват информацията преди да я разпространяват, слуховете и паниката няма да помогнат на никого, написа във Фейсбук Кличук. 

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама