Ерлинг Холанд: Аз ще се върна

02.04.2025 / 23:40 0

снимка: Манчестър Сити, фейсбук

Нападателят на Манчестър Сити и норвежкия национален отбор Ерлинг Холанд обеща, че ще се завърне в игра. Голмайсторът публикува своя снимка в социалните мрежи, на която държи патерици и носи предпазен ботуш с послание: "Аз ще се върна." 

Холанд се контузи миналата неделя при победата за Сити с 2:1 като гост срещу Борнемут от четвъртфиналите в турнира за купата на Футболната асоциация в Англия. Нападателят реализира 30-ия си гол през сезона срещу Борнемут, но след това получи контузия в глезена, припомня БТА. 

Мениджърът на "небесносините" Пеп Гуардиола съобщи във вторник, че Холанд ще отсъства от игра за период между пет и седем седмици.

В сряда отборът от Манчестър играе срещу Лестър в двубой от първенството.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама