Евгени Будинов, актьор: Това управление на мен ми прилича на лош турски или индийски сериал

27.04.2022 / 16:52 2

Редактор: Виолета Николаева

e-mail: [email protected]

Актьорът Евгени Будинов коментира в предаването "Пресечна точка" по Нова тв положението с правителството и спрените доставки на газ от Русия: 

"Може би президентът трябва да си поеме отговорността, но това, че ние ще купуваме газ, който е с 20% по-висок, не е добре, в това стоят чужди интереси. Това управление на мен ми прилича на лош турски или индийски сериал, но то наистина трябва да си отива. Нещата стават безнадеждни. Да има добра новина трябва, но няма такава и трябва радикална промяна, трябва да знаем къде отиваме, гражданите имат нужда от предвидимост, да знаят колко ще им е висок токът, фалират цели бизнеси. Министърът само пуска странни постове..."

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
2
MrBean (преди 4 години)
Рейтинг: 225424 | Одобрение: -2161
Хахаха,не знам какво е изиграл Шимбо,но отдавна и турските и индийските сериали са на светлинни години напред от нашите.
3
0
Серж (преди 4 години)
Рейтинг: 241042 | Одобрение: 48762
Защо свърши сериалът "Откраднат живот"?...Толкова ти пасваше да си емоционален педераст.... Отвътре те напъваше, направо...

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама