Фалстарт за Варна Сити в Шампионската лига по футзал в Двореца

29.08.2019 / 22:26 0

С минимална загуба стартира шампионът на България по футзал Варна Сити в Шампионската лига в този спорт. В зала "Конгресна" на Двореца на културата и спорта възпитаниците на играещия мениджър Благовест Марев отстъпиха с 2:3 ссрещу израелския Макаби Нахалат.

Диедунов и Коен дадоха аванс на гостите през първото полувреме. Уникален гол на Боги Марев върна надеждите на домакините в първите минути на втората част, но веднага след него Стънис направи 3:1. От тук до края на мача на терена имаше само един отбор - този на Варна Сити. Българите успяха да върнат още едно попадение чрез Димитър Петев, но за овече силите им не стигнаха, въпреки тоталното им превъзходство.

Утре е сблъсъкът между Макаби и Джорджианс от Грузия, а в събота е срещата между Варна Сити и грузинците. Входът за всички мачове е свободен. Само първенецът продължава в следващата фаза, която ще се проведе в Швеция.