Феновете на Джерард Бътлър са на тръни! Приеха актьора в болница
02.12.2018 / 14:10 0
Актьорът с шотландски корени Джерард Бътлър бе приет в частна болница в Доминиканската република. До хоспитализирането на екранния агент Майк Банинг се стигна, след като в продължение на няколко дни звездата изпитвал остра болка в коремната област, пише "Монитор".
Лекарите бързо изключили възможността Бътлър да страда от апендицит, предава Daily Mail. Поставената му диагноза е дивертикулит, като по думите на медиците 49-годишният актьор ще бъде освободен за домашно лечение в следващите дни. Преди броени дни Бътлър бе в Хаити, за да подаде ръка на децата в нужда. Тогава той говори за връзката между глада, причинен от бедността, и липсата на образование.
Междувременно стана ясна и премиерната дата на „Код: Ел Ей“ (Angel Has Fallen) - филмът, който върна Бътлър и тази година у нас. Третото заглавие от екшън поредицата за Майк Банинг ще се появи на бял свят на 23 август догодина. Сюжетът ще постави главния герой в светлината на прожекторите като основен обвиняем за убийството на президента. Този път той ще трябва да се изправи и срещу собствените си демони, за да докаже невинността си.
Режисьор на проекта е Рик Роман Во, а с участие в него се разписват още Джейда Пинкет Смит, Морган Фрийман и др.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

