Феновете на "Кой да знае" заподозряха конспирация с парите

30.01.2025 / 13:14 0

Редактор: Юлия Георгиева, кадър бТВ

За огромна изненада на феновете на предаването по бТВ "Кой да знае" Милица Гладнишка в компанията на певеца Тома Здравков в последния епизод на състезанието успя да отговори вярно само на един въпрос, с което спечели за публиката скромната сума от 300 лева преди финалните залагания. До сега актрисата показваше завидни познания в най-различни сфери на живота, науката и историята, което провокира у зрителите известни съмнения, че има нещо нередно. А някои дори заподозряха финансови затруднения и намален бюджет от страна на телевизията.

"Дали не са им намалили бюджета ? Милица, даде толкова грешни отговори и дори не потрепна. Нещо не ми се връзва", коментира един от феновете на страницата на шоуто във фейсбук.

"Хммм, кой да знае защо ли ме преследва мисълта, че имаше нещо нагласено днес в полза на отбор Пъдев! Любимката ми Милица не приличаше на себе си тази вечер, а и безкрайните суперлативи и пресилените хвалби на водещия към Пъдев са в полза на моите съмнения за нагласена игра", коментира епизода друг зрител. 

"Милица знаеше отговорите на доста въпроси ,казваше ги и натискаше друг", коментира в подкрепа на тезата още един от зрителите. 


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама