Феновете на ЦСКА - София изкупиха билетите за гостуването на Спартак (Варна)

14.12.2024 / 11:53 1

кадър: Спортал

Феновете на ЦСКА - София изкупиха билетите за гостуващия сектор за предстоящия двубой със Спартак (Варна) от 1/8-финалите на Sesame Купа на България. Отпуснатата бройка беше 2000, така че отборът на Александър Томаш ще се радва на сериозна подкрепа от трибуните на "Коритото".

Мачът е утре (неделя) от 16:00 часа и ще бъде ръководен от Радослав Гидженов.

Двата отбора се срещат за трети път през този сезон, предава Спортал. До момента си размениха по един домакински успех, а любопитното е, че и в двата случая треньор на победителите е Александър Томаш. Първо, като наставник на “соколите”, разгроми настоящия си тим с 3:0, а преди по-малко от две седмици, вече начело на “червените”, стигна до 3:1 на Националния стадион.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
2
0
kris (преди 11 месеца)
Рейтинг: 541806 | Одобрение: 101536
А снимката в Кейптаун ли е правена ?
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама