"Фейсбук" пламна! Хората коментират пожара на Слънчев бряг: Библейско е! Гори като Содом и Гомор!

13.07.2016 / 16:18 2

снимка: ПИК

Големият пожар, който стресна туристите Слънчев бряг предизвика първите читателски реакции. Някои от тях показват доста смесени чувства по отношение на курорта и почиващите там.

„Като в Библията – Содом и Гомор!“, коментира читател на „Петел“, припомняйки историята с двата града поразени от божия гняв заради неморалния живот на обитателите си.

Коментарът на читателят ни все пак е придружен с усмивка, което подсказва, че той не е религиозен фанатик. Вероятно става въпрос за човек, който познава отблизо разюзданите купони в Слънчев бряг, които периодично стават тема на обсъждане както у нас, така и в много страни в Европа.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
4
2
plabov1080 (преди 10 години)
Рейтинг: 48780 | Одобрение: 3990
Хората коментират пожара на Слънчев бряг: Библейско е! Гори като Содом и Гомор!
plabov

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама