Фокус: Правителството подава оставка!

11.12.2025 / 14:00 3

Коментари
2
1
cron1 (преди 6 месеца)
Рейтинг: 159011 | Одобрение: -22894
Боклуците от ИТН и БСП повече няма да влязат в НС! 
Марио Кроненберг
2
4
kjk (преди 6 месеца)
Рейтинг: 216903 | Одобрение: 21673
Ще му дойдат за мезе на чаша божуле!!!
5
5
kris (преди 6 месеца)
Рейтинг: 625727 | Одобрение: 122782
Сашко/СДС/ ще си изгрезе топчетата от яд.....!!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама