Франциска от "Преди обед" втрещи с разкритие
Редактор: Недко Петров
Стопкадри бТВ
Шампионка по спортни танци направи разкритие, с което прикова вниманието на зрителите към себе си.
Франциска Йорданова направи това, докато с Оля Маринова коментираха решението на актьора Хю Гранта да се крие от петте си деца в банята.

В този контекст на мисли Оля поиска да разбере дали някой в студиото е искал да избяга от децата си.
И тогава, без да се замисли, Франциска разкри, че е искала да го направи, когато нейните деца били на 2 години.
Впоследствие думата взе самата Оля и описа какво й се случва, когато се прибира всъщи.
Паркирам колата си и почвам да се ровя в телефона, и да мисля, като знам какво ме чака там горе - деца, пералня, храна. В един момент до мен паркира и друга дама, и двете си кимнахме, тъй като знаехме какво ни очаква, заяви Оля.
_%20604x%201125.png)
По бТВ актьорът Свежен Младенов пък призна, че не вижда смисъл да бяга от децата си, тъй като когато се завърне у дома, с тях повече време е изкарала съпругата му и те с радост искали да си поиграят с него.
По този повод Оля уточни, че мъжете са по-привилегировани в отношенията със своите наследници, тъй като изкарват по-малко време с тях и им се отдават напълно, докато майките са далеч повече около децата си.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

