Фратрия направи равен в исторически мач

21.07.2024 / 10:36 0

Снимка ФБ

Фратрия направи 1:1 с Добруджа в първия си мач в професионалния футбол. Срещата от първия кръг на Втора лига се игра на стадиона в Албена.

Добруджа започна по-силно и създаде няколко опасни ситуации през първите 15 минути, но след това отборът фратрийци изравниха играта и първото полувреме завърши без голове.

В началото на второто беше ред на Фратрия да бъде по-активен и в 50-ата минута Емил Янчев резултата в негова полза - 1:0. Така Янчев се превърна в първия голмайстор на Фратрия в професионалния футбол.

В 70-та минута Добруджа успя да изравни след добре развита контраатака, а до края и двата отбора имаха шансове да спечелят, но нов гол така и не падна, пишат на страницата на Фратрия във фейсбук.