Футболистите Цонев и Петков: Напуснахме Украйна, вече сме в Молдова

24.02.2022 / 21:53 0

Снимка Pexels

Бившите футболисти на Левски Борислав Цонев и Мартин Петков, които в момента са играчи на Черноморец Одеса, напуснаха Украйна и вече са в Молдова, откъдето ще се приберат в България, съобщава dsport.

"Тук е някаква лудница. Положението стана сериозно. Хем изглежда, че е спокойно, но не е. Пътуваме с Мартин Петков и още няколко момчета от отбора, чужденци като нас, като целта ни е да минем границата с Молдова и оттам да можем ние да се приберем в България, а другите съотборници кой откъдето е. Надявам се всичко да е ок“, заяви Цонев.

По-рано през деня стана ясно, че украинското първенство е било спряно заради военните действия на територията на страната. Затова и чуждестранните играчи във всички отбори, в това число и в Черноморец Одеса, опитват да се приберат в родните си държави.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама