Футболистите на Спартак получиха два дни почивка от треньора Димитър Димитров-Херо

04.02.2023 / 21:10 0

Снимка: Булфото

Отборът на Спартак Варна се завърна от Турция вчера, където проведе двуседмичен лагер в южната ни съседка. Футболистите получиха два дни почивка от старши треньора Димитър Димитров. Първото занимание за „соколите” е предвидено за понеделник от 15:00 ч. на клубния стадион, където започва подготовка за първия домакински мач след подновяването на първенството – срещу Лудогорец (Разград) на 11 февруари от 15:00 часа на стадион „Спартак“.

По време на зимната си подготовка Спартак изигра шест контроли, в които записа четири победи и две равенства.

„Соколите“ се наложиха с 2:1 срещу Локо Горна Оряховица и с 4:1 срещу Добруджа (Добрич). Мачовете се играха във Варна.

По време на лагера в Турция Спартак завърши 1:1 с ФК Черноморец Одеса, спечели с 2:0 мача с Малишева (Косово), записа равенство 0:0 с украинския ФК Минай и успех с 2:0 над ФК Македония Гьорче Петров.

Старши треньорът на варненци Димитър Димитров е обнадежден за представянето на футболистите в така важните мачове от пролетния дял на първенството в efbet лига. Както сам специалистът посочи всеки мач оттук до края за Спартак ще е финал.