Футболни таланти на Черно море бият, късат се от пропуски

18.03.2018 / 20:38 0

Отборът на Черно море записа домакински успех в елитната група до 17 години. "Моряците" удариха Етър с 2:1 в мач от 19-ия кръг на терена под Аспаруховия мост.

Иван Иванов откри резултата в 25-ата минута, а Павел Георгиев 10 минути след след почивката покачи на 2:0. Варненци играха много силно до 60-ата минута и изпуснаха доста положения. В 61-вата минута "зелено-белите" останаха с човек по-малко, след като Тугай Неджет бе изгонен за втори жълт картон. Малко след това - в 70-ата минута, Етър стигнаха до почетния гол. В следващия кръг Черно море гостува на Лудогорец на 25 март от 14,30 ч.

Съставът на Черно море: Живко Панев, Филип Иванов, Даниел Стоянов, Дамян Георгиев, Мердин Адем, Александър Александров, Павел Георгиев, Тугай Неджет, Иван Иванов (65-Симеон Бончев), Велислав Василев, Денислав Ангелов (71-Балю Балев).