Гала направи щастливи всички български жени с това, което каза в ефир
Току що в ефира Гала даде съвет на всички български жени как могат да си изберат мъж, с който да се чувстват пълноценни в интимния живот.
Водещата на „На кафе” по Нова Тв коментираше със Стефан и Тервел Пулев изследване, което сочи, че мъжете с висок тестостерон имат слабост към луксозните стоки.
„Значи всички мъже с лъскави коли и скъпи покупки, жени, разберете причината...”, заяви Гала.
Преди това тя предположи, че гостът й Тервел Пулев също има висок тестостерон, щом харесва луксозните стоки.
„Кой не обича да се облича хубаво, но не знаех, че това се свързва с друго нещо. Както и за скъпите коли – мислех, че те са детска мечта и нямат нищо общо с това, което казваш”, отговори дипломатично на Гала боксьорът.
"Тестостеронът карал мъжете да си купуват луксозни стоки? Е, аз се чудех кое ме кара, а то...", отбеляза мъдро пък любимият мъж на Гала - Стефан.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

