Гала разби мита за ресторантите със звезда „Мишлен”
кадри Нова телевизия
редактор Веселин Златков
На фона на очакването у нас най-сетне да се появи ресторант, който да получи място в най-престижния кулинарен гид „Мишлен”, Гала разкри в „На кафе”, че дори и там няма гаранция, че всичко ще е качествено. Звездата на Нова телевизия разкри какво става, ако не харесаш нещо от менюто на такова място.
Гала разказа, че въпреки феноменалното меню и обслужване, телешкото, което била поръчала, не било наред и не било добре приготвено. „Веднага ми предложиха да го заменят с нещо друго, но нямаше с какво, така че аз просто го отказах. В момента, в който казах, че не ми харесва, телешкото изчезна от сметката”, подчерта тя.
Гала разби и още един мит за ресторантите със звезда „Мишлен” - те не са толкова скъпи, че да не можеш да си ги позволиш.
Панелистката и кулинар Лора Капустина пък разказа, че само веднъж е била на такова място и впечатлението ѝ не е особено положително. Менюто било толкова разнообразно и богато, че още на излизане започнало да ѝ се повдига. Тя обаче се запънала и положила усилия да не върне престижната храна.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

