Гала се обади в „На кафе”: Добре съм
кадри Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Добре съм, почивам си, не ме мислете - това каза в петък сутрин Гала на колегите си от „На кафе” и разбира се, на зрителите. След като преди седмици тя изненадващо заяви, че излиза в дълга отпуска, мнозина се усъмниха дали зад това не стои нещо по-сериозно.
Звездата на Нова телевизия успокои феновете си. Гала обаче допълни, че е можело да е по-далновидна и да изчака поне седмица с ваканцията, за да празнува заедно с панелиста Жоро Блажев, който става на 38.

С думите си Гала просълзи и самия Жоро, и Лора Капустина, която заяви, че вече всичко може да я накара да ревне. Колегите се бяха подготвили с много приятни изненади и подаръци, но нищо не беше по-трогателно от заснетия поздрав на бабата на Блажев.

Писателят и инфлуенсър много пъти я е споменавал в ефир и тя задочно е станала поне второстепенен герой в „На кафе”.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

