Георги Пирински: Партиите трябва да престанат да бъдат проекти

15.06.2022 / 09:16 2

кадър БНТ

Редактор: Веселин Златков

e-mail: [email protected]

Бившият председател на Народното събрание и евродепутат от БСП Георги Пирински заяви по БНТ, че вижда изходът от сегашната политическа криза са предстрочни избори. Без тях според него партиите няма как да получат доверието, което им е необходимо, за да управляват в сегашната ситуация.

Пирински обвини българските партии ктато цяло в липса на елементарна отговорност към избирателите.  Вместо това политиците демонстрират изкуствено високо самомнение. „Партиите трябва да престанат да бъдат проекти”, заяви бившият председател на парламента.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
2
MrBean (преди 4 години)
Рейтинг: 232906 | Одобрение: -2104
Главния виновник за съществуването на неясни политически субекти е именно БКП/ДС. И Курнела реко ги финтира,та дъртите комуняги са бесни.
3
3
kaka (преди 4 години)
Рейтинг: 71213 | Одобрение: 9098
Нали вие от бкп-бсп създадохте проекта СДС и ДПС нещо като подобие на ОФ и БЗНС едно време ,за да не си мислят хората ,че управлението ви е еднолично.Нищо ,че всички гласувах 100%  -,,ЗА" всеки път.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама