Германците пак сбъркали. Освободиха арестувания за връзки с Анис Амри

29.12.2016 / 19:33 1

Германската полиция отново сбърка. Точно както вечерта след атентата срещу коледния базар в Берлин първоначално бе задържан един човек, който след това се оказа, че няма общо с терористичния акт, извършен от Анис Амри, сега стана ясно и че арестуваният за връзки с него вчера не е търсеният човек. Затова тунизиецът, който беше заподозрян, че е помогнал за осъществяване на атентата в Берлин, вече е на свобода. Това съобщиха германски прокурори, предаде БНР, цитирано от Inews.

40-годишният мъж беше задържан в сряда. Разследването обаче е показало, че той не е подозираният в контакти с Анис Амри. При нападението срещу коледен пазар в Берлин загинаха 12 души, а десетки бяха ранени. Амри беше убит четири дни след атаката при престрелка с полицията в района на Милано.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
1
kris (преди 9 години)
Рейтинг: 649840 | Одобрение: 129030
Не са сбъркали , не са.......Когото и да хванат , все е виновен за нещо.....!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама