Герой от САЩ 94 подари футболни топки на Локомотив (Дряново)
Големите приятели на Дряново - председателят на ЗС на БФС Велико Търново и легендата от САЩ 94 Бончо Генчев, както и треньорът Красимир Манолов подариха комплект футболни топки за децата на „Локомотив” и пожелаха успех на отбора.
Децата, родени през 2008 година на ФК „Локомотив 1927” Дряново, се представиха много силно в кръга, провел се на стадиона в Царева Ливада. Момчетата на Иван Василев победиха с ФК „Янтра 1919” със 7:1 и ФК „Орловец 94” от Габрово с 4:1.
При децата Футбол - 7 Локо победи с категоричното с 9:0. Малките локомотивци играха много добре, като е нужно да се отбележи, че имаха условие от треньорите си да играят най-много с три докосвания, за да се играе по- красив футбол.
Мъжкият отбор на Локомотив пък записа трета победа в първенството на „А” ОФГ Габрово, като в среща от четвъртия кръг надигра ФК „Дан Колов” с 2:1 с много качествен футбол за радост на над 200 зрители, които дойдоха за да подкрепят своите любимци на стадион „Локомотив”.
Гостите от Сенник поведоха с ранен гол. Нашите момчета изравниха с майсторски гол на Тихомир Трифонов, а в края Димитър Маринов (Шапката) донесе победата на дряновци с попадение за учебник. След мача в Дряново, момчета на мъжкия представителен отбор на Локото, получиха поздравления от кмета на община Дряново инж. Мирослав Семов и председателят на местният парламент и временният ръководител на футбола в Дряново Тодор Георгиев, които подкрепиха отбора. „Набираме скорост, индивидуално имаме много добри футболисти , браво на нашите момчетата и треньора Иван Шипкалиев. Предстои ни много работа в клуба за постигане на поставените цели. Радостното е, че в отбора участват само дряновци, а това е и политиката на клуба“, заяви инж. Семов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

