Геша: Искаме да донесем трофея в Балчик!
В Черноморец (Балчик) ще направят всичко възможно да спечелят финалния мач в турнира за купата на аматьорската лига по футбол с Несебър.
„Щом сме на финал, целта е само една – да донесем трофея в Балчик на кмета и феновете, които ни подкрепяха през целия сезон”, отсече пред petel.bg наставникът на балчиклии Георги Иванов-Геша.
„Влязохме в мача с голяма скорост и до 15-ата минута трябваше да водим с 3 гола. Когато двубоят с успокои, реализирахме две попадения за 5 минути. В началото на второто полувреме те намалиха, но малко след това направихме 3:1, а после отбелязахме и четвърти гол. Победата ни е заслужена и взета по безапелационен начин”, заяви Геша.
За успеха точни бяха Виктор Митев, Васко Тачев, Ивайло Лазаров и Ахмет Хикмет.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

